Vi som jobbar på 7minds

Har du några frågor och funderingar, tveka inte på att kontakta oss. Ring vår växel (08-120 629 00) eller leta fram rätt person och ring direkt. Har du vägarna förbi vårt kontor på Styrmansgatan 19 i Stockholm, kom gärna in på en kaffe!

Camilla Sandell

Camilla Sandell, utbildningsansvarig

Telefon: 08-120 629 04
Mobil: 070-752 42 43
E-post: camilla@7minds.se
LinkedIn: sandellcamilla

Mikaela Leander

Mikaela Leander,
innehållskonsult

Telefon: 08-120 629 03
Mobil: 070-750 98 33
E-post: mikaela@7minds.se
LinkedIn: mikaelaleander

Emmy Holmgren

Emmy Holmgren,
innehållskonsult

Telefon: 08-120 629 08
Mobil: 0720-11 25 60
E-post: emmy@7minds.se

Dinko Bajramovic

Dinko Bajramovic, innehållskonsult

Mobil: 072-011 27 80
E-post: dinko@7minds.se
LinkedIn: dinkobajramovic

Per Rask,
digital affärsutvecklare

Mobil: 070-383 83 81
E-post: per@7minds.se
Linkedin: perrask

Maria Sognefors

Maria Sognefors, VD och
digital strateg

Telefon: 08-120 629 01
Mobil: 073-356 55 71
LinkedIn: mariasognefors

Roger Wirz

Roger Wirz,
digital strateg

Telefon: 070-20 99 000
E-post: roger@7minds.se

Titti Ribbnäs

Titti Ribbnäs,
digital strateg

Telefon: 0702-360890
E-post: titti@7minds.se
Linkedin: tittiribbnas

Eva Melin

Eva Melin,
innehållskonsult

Mobil: 070-731 70 47
E-post: eva@7minds.se

Maria Jansson,
webbprojektledare

Telefon: 08-120 629 05
Mobil: 073-746 21 90
E-post: maria.jansson@7minds.se

Karin Andersson

Karin Andersson, webbprojektledare

Mobil: 070-632 00 51
E-post: karin@7minds.se
LinkedIn: kaandersson

Rebecca Haridi

Rebecca Haridi,
innehållskonsult

Mobil: 070-744 38 42
E-mail: rebecca@7minds.se
LinkedIn: rebeccaharidi

Sofia Leringe,
digital strateg

Mobil: 073-728 95 24
E-post: sofia@7minds.se
LinkedIn: sofialeringe

Sofie Molander,
innehållskonsult

Telefon: 08-120 629 03
Mobil: 070-050 95 44
E-post: sofie@7minds.se
LinkedIn: sofiemolander

Kan vi hjälpa dig?

Om du är intresserad av att arbeta tillsammans, ta gärna kontakt med oss.
Vi är övertygade om att vi kan hjälpa er att lyckas med er digitala kommunikation.